Společnost BOHEMIA CARGO s.r.o. je ryze česká společnost, pracujeme 21 let v oboru mezinárodního zasilatelství, logistiky a skladování.

Hledáme zaměstnance na pozici: DISPONENTA / ADMINISTRÁTORA MEZINÁRODNÍ PŘEPRAVY

Jste komunikativní a umíte jednat?
Láká Vás dynamickém prostředí mezinárodní dopravy?
Máte povědomí o zeměpisných šířkách a cestujete rádi prstem po mapě?
Nemáte dostatečné využití pro svou znalost anglického jazyka a máte snahu se stále zdokonalovat?

Pokud jste odpověděli alespoň na některé otázky ANO, pošlete nám svůj životopis, chceme Vás poznat!

Co Vás čeká:

  • sjednávání a zajišťování mezinárodní a silniční přepravy (FTL, LTL, SBS)
  • komunikace se zákazníky
  • komunikace s dopravci, kalkulace ceny
  • evidence zakázek a kompletace dokladů

Co je potřeba:

  • dosažené vzdělání – SŠ s maturitou
  • komunikativní znalost AJ a NJ nutností
  • zájem o dlouhodobé zaměstnání
  • časová flexibilita
  • zkušenosti v oboru VÝHODOU

Co nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • získání praxe v oboru
  • zaměstnanecké benefity (mobilní telefon + zaměstnanecký tarif, stravenky, příspěvek 900 Kč na ŽP, PP, příspěvky na stěhování, svatbu, narození dítěte)
  • 25 dní dovolené
  • pracovní doba na 37,5 hod. /týd.

Místo výkonu práce:  PRAHA 10 – Hostivař

Termín nástupu:  DOHODOU

Zaujala Vás pozice?

Zašlete nám Váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem a napište nám co Vás zajímá.

DěčínÚstí nad LabemLiberecPrahaBrno