Společnost BOHEMIA CARGO s.r.o. je ryze česká společnost, pracujeme 24 let v oboru mezinárodního zasilatelství, logistiky a skladování.

Hledáme zaměstnance na pozici: Dispečer MKD

Pro naši dceřinou společnost Bohemia Wheels s.r.o. hledáme dispečera mezinárodní dopravy. Jedná se o denní operativu pro celou flotilu okolo 20 LKW, realizující přepravy výhradně pro mateřskou společnost BOHEMIA CARGO s.r.o. na území celé Evropy.

Co vás čeká

  • komunikace s řidiči BW a disponenty BC
  • organizace práce řidičů
  • příjem objednávek přeprav
  • plánování tras, řešení problémů
  • průběžná kontrola realizace přeprav

Požadujeme

  • praxi v oboru MKD alespoň 3 roky
  • velmi dobrá znalost CMR, AETR, ADR je výhodou
  • dobré komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu
  • výborné organizační schopnosti
  • práce na PC
  • základní znalost AJ/NJ
  • řidičský průkaz
  • loajalitu a dlouhodobost

Nabízíme

  • prostředí rodinné firmy
  • lidské jednání
  • moderní zázemí, špičková technika
  • práce na HPP na dobu neurčitou
  • dlouhodobost a stabilitu
  • dobré ohodnocení + bonusy za efektivitu

Místo výkonu práce:

Děčín – Vilsnice

Zaujala Vás pozice?

Zašlete nám Váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem a napište nám co Vás zajímá.

DěčínÚstí nad LabemLiberecPrahaBrno