Společnost BOHEMIA CARGO s.r.o. je ryze česká společnost se sídlem v Děčíně, pracujeme 24 let v oboru mezinárodního zasilatelství, logistiky a skladování.

Hledáme nyní zaměstnance na pozici:

VEDOUCÍ POBOČKY / DISPONENT

Pro vybudování, vedení a správu nové spediční pobočky v Plzni v rámci rozvoje naší společnosti, hledáme šikovného kolegu, plného energie, s prokazatelnou praxí v oboru mezinárodního zasílatelství a dobrou orientací na místním trhu.

Co Vás čeká:

  • Zodpovědnost za řízení všech aktivit a rozvoj svěřené pobočky (zejména FTL a LTL přepravy)
  • Sjednávání a zajišťování mezinárodní a silniční přepravy
  • Komunikace se zákazníky a dopravci
  • Kalkulace cen, tvorba zákaznických nabídek
  • Evidence zakázek a kompletace dokladů
  • Operativní řešení aktuálních situací na pobočce
  • Komunikace s vedením společnosti
  • Podílení se na rozvoji pobočky – vybudování týmu a zákaznického portfolia
  • Vedení týmu kolegů

Co je potřeba:

  • SŠ vzdělání
  • 5 let praxe na obdobné pozici
  • Praxe ve vedení týmu lidí
  • Řízení všech odvětví pobočky
  • Komunikativní znalost AJ / NJ podmínkou
  • Znalost místního trhu a přehled v oboru
  • Zájem o dlouhodobé zaměstnání
  • Časová flexibilita
  • Osobní přístup k řešení problému, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • Seriózní přístup k zákazníkům, schopnost vyjednávání, asertivita

Co nabízíme:

  • Práci v přátelském kolektivu
  • Získání cenných zkušeností a praxe
  • Možnost dalšího postupu a vzdělávání
  • Prostor pro uplatnění svých zkušeností a nápadů
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity (mobilní telefon + zaměstnanecký tarif, služební automobil, stravenkový paušál, příspěvek na ŽP + PP, příspěvky na stěhování, svatbu, narození dítěte)
  • 25 dní dovolené
  • Pracovní doba 37,5 hod / týdně
  • Nástup 2. pololetí 2021

Místo výkonu práce:         Plzeň

Termín nástupu:              2. pololetí 2021

Zaujala Vás pozice?

Zašlete nám Váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem a napište nám co Vás zajímá.

DěčínÚstí nad LabemLiberecPrahaBrno