Láká Vás dynamické prostředí skladové logistiky?
Chcete využívat moderní manipulační techniku a IT technologie?
Chcete být součástí živého organismu logistického skladu?

Pokud jste odpověděli alespoň na některé otázky ANO, pošlete nám svůj životopis, chceme Vás poznat!

Společnost BOHEMIA CARGO s.r.o. je ryze česká společnost, pracujeme 24 let v oboru mezinárodního zasilatelství, logistiky a skladování.

Hledáme nyní zaměstnance na pozici:

ŘIDIČ/ŘIDIČKA VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKŮ

Co Vás čeká:

  • obsluha vysokozdvižného vozíku včetně jeho drobné údržby
  • evidence provozu VZV
  • řidič VZV – čelní, boční

Co je potřeba:

  • spolehlivost, pracovitost
  • Vzdělání: min. základní
  • Pracovní zkušenosti:
    • praxe v řízení vysokozdvižných vozíků VZV výhodou
    • ŘP C + profesní oprávnění – není podmínkou, lze zajisti až během zaměstnání
  • Osobní požadavky: spolehlivost, pracovitost, trestní bezúhonnost, kladné reference z předchozího zaměstnání

Co nabízíme:

  • Zajímavé pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti a moderním prostředí
  • Odpovídající odměnu a mzdový růst, motivační systém odměňování
  • Možnost profesního růstu
  • Zkrácená pracovní doba 37,5 h/ týdně
  • 5 týdnů dovolené

Místo výkonu práce: DĚČÍN

Termín nástupu: DOHODOU

Kontaktní osoba:

Jakub Šťásek, Mobil: +420 607 075 520
Email: jakub.stasek@constellium.com

Zaujala Vás pozice?

Zašlete nám Váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem a napište nám co Vás zajímá.

DěčínÚstí nad LabemLiberecPrahaBrno